BioShock City
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
24 maja 2010r: Aktualizacja regulaminu forum!

Informacja dla nowych użytkowników:
Na tym forum nie popieramy piractwa
Za złamanie regulaminu grozi ban.

Poprzedni temat «» Następny temat
save
Autor Wiadomość
kondzio0506 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2009-12-28, 21:02   save

witam. jestem nowy w bioshocku. dlatego moze moje pytanie wyda wam sie smieszne. gram sobie i czasem po prostu zapisuje i wylaczam gre. pozniej gre wczytuje i jestem w innym miejscu. uratowalem pierwsza siostrzyczke i zapisalem. pozniej jak wczytalem gre bylem w calkiem innym miejscu. dobre 30min gry wczesniej. moze mi ktos wyjasnic jak to dziala?
Postaw piwo autorowi tego posta

BOUNCER 

Piwa: 6/1
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-28, 21:14   

Daty nie masz dobrze ustawionej i po prostu nie zapamiętuje tego ustaw datę i nie odłączaj go od prądu (Xbox'y nie maja baterii i data sie kasuje)

Wizzy 

Piwa: 8/4
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-12-28, 22:27   

ja nie wiem bo xboxa nie mam, ale tak na chłopski rozum, co ma data konsoli do save'a w grze?
WTF?
btw. pomogło Ci to?
btw2. przeciez on Ciebie nie wrzuca w tym samym miejscu w którym zapisałeś gre ale wrzuca Cie na początek mapy a wszystkie postepy w grze są zapisane

DarkMaster 

Piwa: 2/7
Wysłany: 2009-12-29, 14:19   

Z tego co pamiętam (dawno nie grałem) to gra wczytuje się w VitaChamber więc wszystkie postępy powinny być zapisane.

BOUNCER 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-29, 16:20   

Cytat:
ja nie wiem bo xboxa nie mam, ale tak na chłopski rozum, co ma data konsoli do save'a w grze?
WTF?

Ja tak miałem.

Cytat:
Z tego co pamiętam (dawno nie grałem) to gra wczytuje się w VitaChamber więc wszystkie postępy powinny być zapisane.

Może u ciebie tak jest mi wczytuje w tym miejscu gdzie zapisałem.

kondzio0506 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2009-12-30, 18:48   

pomogl post pierwszego gracza. dzieki wielkie. nie chce zakladac nowego tematu wiec skorzystam z tego. zabilem tatuska przed tym jak wyciagnol mala z tych... z tego czegos.. pozniej dopiero zauwazylem ze je z tamtad wyciagaja. jestem juz pare godzin dalej. czy jest mozliowsc wrocenia do lokacji i odzsykania siostry? jesli nie to koncowy arch zeby uratowac wszystkie tez raczej nie podziala hm?

BOUNCER 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-30, 19:24   

kondzio0506 napisał/a:
pomogl post pierwszego gracza.

Postaw piwo :-P :mrgreen: :-D

kondzio0506 napisał/a:
zabilem tatuska przed tym jak wyciagnol mala z tych... z tego czegos.. pozniej dopiero zauwazylem ze je z tamtad wyciagaja. jestem juz pare godzin dalej. czy jest mozliowsc wrocenia do lokacji i odzsykania siostry? jesli nie to koncowy arch zeby uratowac wszystkie tez raczej nie podziala hm?

Po prostu chodź za nimi aż nie dojdą do tego szybu wentylacyjnego , kiedy wyciągnie z niego małą wtedy zabijaj , jeżeli w jednym miejscu nie ma Big Daddy'ch to chodź po całej mapie na pewno pojawi sie.

Wyświetl szczegóły
kondzio0506 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2009-12-30, 20:07   

czyli jesli zabilem daddiego ktory mial ja wyciagnac to wystarczy ze wroce na mape troche sie pokrece i bedzie znowu i wtedy tylko przeczekac. jak wroce do poprzedniej lokacji to gdy wcisne start bedzie pokazane ile jest na danym lv siostrzyczek i ile zabilem?

BOUNCER 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-12-30, 20:13   

BD jest mnóstwo a SIOSTRZYCZEK zależy na jakim jesteś poziomie gdy wejdziesz w menu (start) to tam jest napisane.

Wyświetl szczegóły
Tymon-Iwan 

Wysłany: 2010-02-09, 16:44   

Hej, mam problem z odzyskaniem save-ów (podobnie jak opisał to kondzio0506) Przez dwa dni grałem i bez problemu korzystając w menu z "kontynuuj" odpalałem grę w miejscu w którym wcześniej zapisałem. Aż do wczoraj kiedy nie udało mi się odpalić moich save-ów, a w dodatku nigdzie ich nie znalazłem. Pozostały jedynie stare save-y, z pierwszej próby odpalenia gry. Konsole dosyć często jest odłączana od prądy, ale to dopiero pierwszy problem tego typu. Czy jest jakaś szansa na odzyskanie save-ów?

PiotrW 

Steam: piotrw14pl
Piwa: 17/8
Wysłany: 2010-02-09, 17:11   

Save pewnie są tylko, mają tylko datę nie tą, niestety, jak odłączasz konsolę od prądu ustawia się data bodajże sierpień 2005 czy coś takiego, musisz poszukać.

Tymon-Iwan 

Wysłany: 2010-02-10, 16:40   

Właśnie w tym problem, że pod datą z 2005 są stare save-y. wszystkie sprawdziłem i niema moich ostatnio zapisywanych. Sprawdzałem z pozycji gry i wchodząc na zawartość pamięci.

[ Dodano: 2010-02-11, 14:07 ]
Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość zgrania save-ów awaryjnie np. poprzez kabel sieciowy na pc?

Odpowiedz do tematu